1 Şubat 2011 Salı

Türkiye Kupasında Rakibimiz Belli OlduSpor Toto Türkiye Kupasında rakibimiz Edirne temsilcisi Olin oldu. Spor Toto Türkiye Kupası maçları 9-13 Şubat tarihleri arasında Kayseri Kadir Has Spor Salonunda oynanacak.Olin Edirne ile ligde oynadığımız maçı, evimizde 70-63 kaybetmiştik.Edirne temsilcisi evimizde ki 10 aylık yenilmezlik rekorumuzu sonlandıran ekip olmuştu.Spor Toto Türkiye Kupası'nın yayın hakkını Sports Tv elinde bulunduruyor.


Kura Yorumları;
Murat Tümer (Galatasaray Cafe Crown Genel Menajeri):
“İlk turdaki hedeflerimizden sapma olmadı. Spor Toto’ya sponsor olduğu için teşekkür ediyoruz. Katılımcılara da teşekkür ediyorum”

Serdar Yiğitspoy (Olin Edirne Genel Menajeri):
“Ligde mağlup ettiğimiz rakibimizi Spor Toto Türkiye Kupası’nda eşleştik. Lige yeni katılan bir ekip olarak lige renk getirdiğimizi düşünüyorum. Bunu Spor Toto Türkiye Kupası’nda da sürdürmek istiyoruz”

Caner Ercan (Olin Edirne oyuncusu):
“Dengeli bir kura oldu. Galatasaray Cafe Crown ile eşleştik. Basketbolseverlere iyi maç izlettirmek istiyoruz”Eşleşmeler;
9 Şubat Çarşamba
18:00 Beşiktaş Cola Turka – Efes Pilsen
20:30 Medical Park Trabzonspor – Aliağa Petkim
10 Şubat Perşembe
18:00 Galatasaray Cafe Crown – Olin Edirne
20:30 Fenerbahçe Ülker – BanvitEğer Olin Edirne'yi çeyrek finalde elersek, yarı finalde rakibimiz Fenerbahçe Ülker-Olin Edirne eşleşmesinden galip çıkan takım ile olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder